На Тернопільщині війни немає, а економіка така, наче по ній танком проїхалися (ІНФОГРАФІКА)

На Тернопільщині війни немає, а економіка така, наче по ній танком проїхалися (ІНФОГРАФІКА)

Тернопільщина опинилася майже у кінці рейтингу економічного розвитку, складеного й оприлюдненого Міністерством регіонального розвитку за підсумками 9 місяців 2015 року. Гірші показники економічного розвитку лише у двох прифронтових областях – Донецькій і Луганській.

12

Таким чином, Тернопільщина, за визначенням Мінрегіонрозвитку, потрапила
у червону – «депресивну» зону.

Отже, неспокійні Донеччині і Луганщина посіли у рейтингу 24 і 25 місця, відповідно. Мирна Тернопільщина – 23 місце. Житомирська область – 22 місце, Чернігівська – 21.

За даними міністерства, у більшості показників соціально-економічного розвитку в цьому  році спостерігається падіння, порівняно з 2014-им.

Варто зазначити, що на Тернопільщині спостерігається один із найгірших показників ефективності ринку праці, який вираховується як співвідношення рівня безробіття й рівня зайнятості.

Автор
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    Тут живу

    А хто коли дбав про економіку Тернопільщини? Ніколи і ніхто. Кожен керівник дивився, якби побільше вкрасти, збудувати хороми, купити кілька машин, прилаштувати всіх родичів і коханок на гарні роботи. ну, і політичні ігри. Як без цього? А люди самі винні. Бо кланяються перед кожним керівничком, немов перед ними святі. Правду сказати в очі юояться. Заперечити бояться. Як но тільки бюджетникам і пенсіонерам дадуть клич йти підтримувати когось із влади, чи голосувати за ту ж владу, вони летять, мов навіжені. Їм наплювати, що діти, внуки, сусіди працюють, платять податки, утримують їх. Головне, виконати наказ партії і влади. А потім сидять на лавочках і ниють, як все зле. А слово “економіка” в них і не ночувало. Це щось абстрактне. Не для них. Не думають люди, безвідповідальні, тому й так є. А демократична вдо шку Тернопільщина пасе задніх. Що ж, при владі самі демократи, покажіть на що ви здатні. Чи не здатні?

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *