На Тернопільщині запрацює Хоростківський цукровий завод (ФОТО)

Ремонтні роботи та підготовка обладнання тривають на Хоростківському цукровому заводі Гусятинського району напередодні запуску його виробничого процесу. Підготовчий процес оглянули голова районної державної адміністрації Віталій Батіг разом із першим заступником голови РДА Ігорем Гайдуком, де зустрілися із керівником підприємства Анатолієм Музикантом. Про це повідомляє прес-служба ТОДА.

10

Запчастини – імпортного виробництва, тому інколи виникають труднощі із їхнім довготривалим постачанням. Однак, керівник прогнозує, що підприємство запрацює вже у вересні цього року. Сировини для роботи заводу на перший час цілком достатньо. Заробітня плата виплачується вчасно, на сьогодні її середній розмір становить 4800 грн, працівники умовами праці задоволені.

9 7

Зараз тут працює 233 осіб, проте після запуску виробничого процесу кількість працівників суттєво збільшиться. Планується, що виробництво на заводі у сезон проходитиме у три зміни.

Загалом відкриття колишнього цукрового заводу дозволить забезпечити додаткові робочі місця, значні поступлення до районного бюджету та соціальні відрахування.


 




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *