Отримувачам субсидії у Тернополі не потрібно спалювати зайвий газ

Отримувачам субсидії у Тернополі не потрібно спалювати зайвий газ

Одержувачам субсидій у Тернополі не потрібно без потреби спалювати всю норму газу або використовувати всі комунальні послуги. Про це розповів міський голова Тернополя Сергій Надал, повідомили у прес-службі мерії.

За його словами, гроші, які держава перераховує виробникам послуг і продавцям енергоресурсів, можуть зачислятися як оплата в майбутніх розрахункових періодах.

«Сума субсидії, яку переказують на рахунки виконавців комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах. Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання. Тому я ще раз наголошую, що споживати комунальні послуги необхідно економно та вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви будете користуватись субсидією», – зазначив Сергій Надал.

Таким чином, споживання компослуг ніяк не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період. Тому, що вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання. І фактичне споживання енергоресурсів може бути більшим або меншим норми.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *