Податківці Тернопільщини легалізували працю 211 громадян

Податківці Тернопільщини легалізували працю 211 громадян

Із початку поточного року зусиллями працівників фіскальної служби Тернопільської області офіційно працевлаштовано 211 жителів регіону, яким роботодавці виплачували заробітну плату в «конвертах». Завдяки легалізації праці бюджет отримав 46,2 тис грн податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомили у відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Нагадаємо, що за порушення ст. 265 Кодексу законів про працю України передбачена відповідальність. Зокрема, в разі неоформлення чи неналежного оформлення трудового договору, порушення встановлених строків виплати заробітної плати та інших виплат, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тощо юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу.

Розміри штрафів за ці порушення коливаються від однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, до тридцяти мінімальних заробітних плат за кожного працівника, щодо якого скоєно відповідне порушення.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *