Податок на нерухомість у Тернополі складатиме один відсоток

Податок на нерухомість у Тернополі складатиме один відсоток

Ставка податку для житлової та нежитлової нерухомості м. Тернополя складатиме один відсоток. Відповідне рішення прийняли на сесії Тернопільської міської ради, повідомляє прес-служба мерії.

«Раніше міська рада мала можливість встановлювати пільгову площу квартир, які звільнялися від сплати податку на нерухомість. У Тернополі вона становила 70 квадратних метрів для квартир. Проте зараз держава зобов’язала привести у відповідність це питання, тому відтепер пільгова площа для житлової нерухомості в Тернополі становитиме 60 квадратних метрів для квартир і 120 – для будинків, – розповів міський голова Сергій Надал. – Якщо квартира більше 300 квадратних метрів, а будинок – понад 500, то сума податку становитиме 25 тисяч гривень на рік».

Пільги зі сплати податку на нерухоме житлове майно будуть збережені для учасників АТО і членів їх сімей, а також для об’єктів соціального призначення – будинків-інтернатів, центрів соціальної адаптації та реабілітації тощо.

До слова, також депутати затвердили транспортний податок. Відтак, об’єктом оподаткування будуть легкові автомобілі, яким менше 5-ти років, вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної зарплати. Такі власники сплачуватимуть транспортний податок у розмірі 25 тисяч гривень на рік.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *