Подорожуючи Тернопільщиною, можна виграти приз

Подорожуючи Тернопільщиною, можна виграти приз

Спеціальну флеш-акцію розробив відділ туризму Тернопільської ОДА. Конкурс фотографій приурочили 25-й річниці Незалежності. Стартувала акція 14 липня і триватиме до 21 серпня.

Згідно з умовами акції, потрібно зробити максимальну кількість фото на фоні туристичних місць Тернопільської області. В руках при цьому слід тримати плакат «TERNOPIL*YA – скарб Незалежної країни». Детально умови акції описані у групі під назвою «Тернопілля – скарб Незалежної країни» в мережі Facebook.

Оргкомітетом визначено сім обов’язкових туристичних об’єк­тів Тернопільщини:

1. Замок родини Сенявських, м. Бережани;

2. Ратуша, м. Бучач;

3. Замок князів Збаразьких, м. Збараж;

4. Єзуїтський монастир (Колегіум), м. Кременець;

5. Костел св. Станіслава, м. Чорт­ків;

6. Панорама м. Заліщики;

7. Джуринський (Червоногородський) водоспад, с. Нирків, Заліщицький район.

Решта – за бажанням, але чим більше, тим вищим стає шанс на перемогу.

Виграє в акції той, хто опублікує найбільшу кількість світлин «7 обов’язкових об’єктів + інші за бажанням» з подорожей Тернопільською областю. Для переможців акції організатори передбачають грошові призи та подарунки.

«Сьогодні кожен може допомогти в тому, щоб про нашу Тернопільщину дізналося якомога більше людей. Важливо розуміти, що залучаючи туристів, ми покращуємо навколишню інфраструктуру, забезпечуємо додаткові вливання в економіку і, зрештою, – ми демонструємо справді унікальні пам’ятки архітектури та ландшафту», – наголошує голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Тернопільська область направду є дивовижним, затишним та гостинним краєм. Обласний центр – Тернопіль та місто Кременець нещодавно увійшли у ТОП-10 українських міст з найкрасивішими вечірніми пейзажами.

Тож в Тернопільській ОДА запропонували слушну підказку, як цікаво та з користю провести літню відпустку. Залишилося вирушити в подорож!


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *