Погода в Україні: кілька порад, як приготуватись до “пательні” (КАРТА)

Погода в Україні: кілька порад, як приготуватись до “пательні” (КАРТА)

Настала спека Тиждень покотився і котитися далі він буде по розпеченій атмосферній пательні. Такі дані на своїй сторінці у  Facebook повідомляє відомий український синоптик Наталка Діденко. За її словами – скрізь переважатиме спека. – Завтра, 21 червня, +28+33, на півдні до +35 градусів.

12

Десь у південній частині може вискочити і вище. І так увесь тиждень.  Тому, будь ласка, сто разів перевіряйте, які продукти ви купуєте і що ви їсте, мийте фрукти та овочі ретельніше, прийшовши з вулиці, гладьте кота лише помивши руки, не стовбичте годину на сонці з подружкою – зайдіть у тінь, плавайте тверезими, беріть у маршрутку вологі серветки та маленьку пляшечку води, заберіть балконні квіти з сонячного підвіконня, покладіть у торбу пластир, не сваріться в офісах ті, кому дує і ті, кому душно, шукайте компроміс, бо це ж – золоте літечко, – зауважила Діденко та нагадала:

– Ми так довго його чекаємо, а вже сьогодні ввечері, о 22 годині 34 хвилині настає момент літнього сонцестояння. А це означає, що прийшли найдовший день і найкоротша ніч. І хоча літо з цієї миті тільки розкручується, проте Сонце вже повертається до осені, світловий день йде на спад.

Джерело: fakty.ictv.ua

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *