Правоохоронці Тернопільщини за результатами минулорічних виборів відкрили 18 кримінальних проваджень

Правоохоронці Тернопільщини за результатами минулорічних виборів відкрили 18 кримінальних проваджень

5 вересня в Україні стартував виборчий процес чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Вони відбудуться 25 жовтня. Правоохоронці Тернопільщини стежать за тим, аби цей процес відбувався чесно та прозоро, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області

Під час проведення минулорічних позачергових виборів до Верховної Ради України правоохоронці області зафіксували ряд правопорушень. Зокрема, чимало протиправних фактів виявили працівники служби управління протидії злочинам у сфері економіки. За їх матеріалами відкрито 18 кримінальних проваджень.

У ході розслідувань правоохоронці викрили факти розтрати бюджетних коштів, виділених на проведення виборів. За таке порушення 13-ох осіб притягнуто до кримінальної відповідальності. Загалом своїми неправомірними діями підозрювані завдали збитків державі на кілька десятків тисяч гривень.

Правоохоронці звертаються до краян повідомляти про факти правопорушень під час виборчої кампанії-2015 на лінію «102». Інформація, яка надійде, обов’язково буде перевірена.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *