Представники організації «Клівленд Майдан» (США) підтримують бійців Тернопільщини (ФОТО)

Робочу зустріч із представниками благодійної організації ї «Клівленд Майдан» (США) провів заступник голови-керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації Віктор Шумада.

dscn8664

Під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю щодо підтримки сімей учасників АТО, повідомили у прес-службі ТОДА.

Організацію утворили під час Майдану представники української діаспори у Клівленді (штат Огайо, США). Учасники допомагали Майдану, сьогодні вони підтримують наших бійців на Сході та їхні сім’ї, а також сім’ї Героїв Небесної Сотні.

dscn8667

«Ми маємо списки таких сімей по областях. Аналізуємо, які з них  потребують допомоги першочергово. Сім’ї отримують грошову допомогу, можливість відпочити та оздоровитись. Також представники організації вибирають собі конкретну сім’ю, якою опікуються. Таким чином ми об’єднуємось по всьому світі у боротьбі за незалежність Українии», – зазначила представниця організації пані Ольга.

dscn8655

Представники «Клівленд Майдан» відвідуватимуть особисто сім’ї на Тернопільщині та надаватимуть їм допомогу.

У майбутньому співпраця триватиме і в економічному напрямку. «Ми маємо можливості для втілення інвестиційних проектів на території області. То ж запрошуємо ваших представників до співпраці, – сказав Віктор Шумада. – Відтак, це означатиме створення нових робочих місць для демобілізованих учасників АТО та їхніх сімей».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *