Прокуратура Бережанського району вимагає передати школі-інтернату два гектари землі

Прокуратура Бережанського району вимагає передати школі-інтернату два гектари землі

Суд задоволив позов, пред’явлений в інтересах місцевої школи-інтернату, та ухвалив скасувати протиправне рішення органу місцевого самоврядування, на підставі якого навчальному закладу відмовлено у наданні в постійне користування землю площею два гектари. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що у жовтні 2014 року Бережанська міська рада на сесії прийняла рішення, яким безпідставно відмовила Бережанській обласній комунальній загальноосвітній школі-інтернату в оформленні за нею права постійного користування земельною ділянкою площею 2 га для обслуговування будівель та спортивного майданчика.
Цим розпорядчим документом місцевий орган самоврядування порушив права та законні інтереси навчального закладу на достатню матеріально-технічну базу для організації навчального процесу.
У зв’язку з цим, прокурор району вступив у адміністративну справу на стороні інтернатної установи та підтримав позов про визнання вищевказаного рішення органу місцевого самоврядування протиправним та його скасування.
Бережанський районний суд задоволив позовні вимоги в повному обсязі.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *