Прокуратура попередила незаконну передачу в приватну власність дитячого оздоровчого табору в Кутянці на Шумщині

Прокуратура попередила незаконну передачу в приватну власність дитячого оздоровчого табору в Кутянці на Шумщині

Господарським судом Тернопільської області задоволено позов прокуратури про визнання за місцевими територіальними громадами права власності на єдиний майновий комплекс дитячого оздоровчого закладу. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Так, у 2014 році приватне підприємство розпочало процедуру незаконного оформлення правовстановлюючих документів на майновий комплекс дитячого оздоровчого закладу «Гайдарівець», розташованого у селі Кутянка Шумського району.

Захищаючи права дітей на оздоровлення та відпочинок, прокуратура Шумського району Тернопільської області у 2014 році подала до суду позов з вимогою визнати право власності на дитячу оздоровницю за територіальними громадами, але суд першої та апеляційної інстанцій відмовив у задоволенні позовних вимог.

Послідовно відстоюючи інтереси дітей, прокуратура Тернопільської області звернулася з касаційною скаргою до суду вищої інстанції.

Вищий господарський суд України скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу направив на новий судовий розгляд.

Господарський суд Тернопільської області, погодившись із доводами прокуратури, прийняв рішення передати дитячу оздоровницю у комунальну власність.

Балансова вартість майнового комплексу дитячого оздоровчого закладу «Гайдарівець» складає понад 140 тисяч гривень.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *