Пропозиції тернополян були враховані у новій маршрутній мережі

Пропозиції тернополян були враховані у новій маршрутній мережі

У січні затверджено нові маршрути громадського транспорту в Тернополі. Відтак, у новій маршрутній мережі передбачено зміну сполучення громадського транспорту. Проте ці зміни будуть впроваджені не раніше травня, адже до цього часу управління транспорту повинно провести конкурс із відбору автоперевізників. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Маршрутна мережа пройшла усю процедуру, яка передбачена законодавством, у тому числі й громадське обговорення та внесення пропозицій тернополян.

«Із нововведень – впроваджується маршрут №6А, який курсуватиме з мікрорайону «Новий світ» до Нового ринку на вул. Митрополита Шептицького. Маршрут буде соціальний при умові виділення коштів державою для компенсації проїзду. №5А курсуватиме до центру села Острів. №20А курсуватиме за маршрутом №20 до Нового ринку. №22А курсуватиме за маршрутом №22 до Нового ринку. Також маршрутка №21 курсуватиме з мікрорайону «Канада» через залізничний вокзал – до ринку», – зазначив міський голова Сергій Надал».

Змінено маршрут №28. Маршрутка курсуватиме з вул. С. Будного – до ринку через вул. Оболоня – Новий ринок – у бік мікрорайону «Дружба». №31 курсуватиме від зупинки «Мазепи» з поворотом на вул. Максима Кривоноса – вул. В. Винниченка по вул. С. Будного (об’їзна) до юридичного факультету ТНЕУ. Тролейбусна мережа залишається без змін.

Варто зазначити, у новій маршрутній мережі було враховано 80 відсотків пропозицій тернополян.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *