Псевдобанкір «розвів» жителя Тернополя на 5 тис грн

Псевдобанкір «розвів» жителя Тернополя на 5 тис грн

Краяни, незважаючи на усі можливі методи застереження від поліцейських, продовжують втрачати гроші з карток. Втратив понад 5 тисяч гривень 44-річний тернополянин. Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Псевдопрацівник банку зателефонував до чоловіка під приводом поновити захисні дані картки. А той, не підозрюючи лихого, повідомив усю конфіденційну інформацію щодо банківського рахунку. В результаті, з картки зникла уся  готівка.

Вкотре нагадуємо: не довіряйте незнайомим людям! Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію, адже вона багаторазово дублюється. Якщо навіть її буде втрачено, у банку завжди є резервна копія. Працівники фінансової установи за допомогою мобільного зв’язку ніколи не проводитимуть операції щодо  зміни паролів переказу коштів чи продовження строку дії картки.

Тож у жодному випадку не надавайте дані своєї картки навіть людині, що представилася співробітником вашого банку, а тим паче покупцям чи продавцям інтернет-сайтів.

Якщо до вас телефонують під приводом змінити паролі перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають  захисні дані, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.

Коли ж ви усе таки стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте 102.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *