Рейтинг українських міст із найдорожчою “комуналкою”: Тернопіль – у першій десятці. ТАБЛИЦЯ

Рейтинг українських міст із найдорожчою “комуналкою”: Тернопіль – у першій десятці. ТАБЛИЦЯ

Найбільше за комунальні платежі сплачують у Дніпрі, далі йдуть Кропивницький і Суми.

Про це пише ЛігаБізнесІнформ, повідомляє Цензор.НЕТ.

Як зазначає видання, в рейтингу розраховані нормативні витрати на комунальні послуги однієї сім’ї з трьох осіб, які проживають у квартирі площею 50 кв м. У квартирі є: гаряча / холодна вода, тепло, електроенергія і газ, але відсутні лічильники. У виданні зазначають, що реальні цифри в платіжках відрізняються від абсолютних результатів, оскільки у кожного домогосподарства завдяки різним лічильників індивідуальне споживання.

Лідером антирейтингу став Дніпро. З урахуванням всіх платежів, сім’я з трьох осіб, які проживають цьому місті в будинку без лічильників, може заплатити за комуналку 3466 грн. Друге місце – за Кропивницьким, де без тарифу на утримання будинку і поставку гарячої води, фінальний платіж – 3 379,13 грн. Третю позицію посіли Суми – 3350 грн.

До першої десятки також входять: Рівне (3335 грн), Луцьк (3266 грн), Тернопіль (3288 грн), Чернігів (3242 грн), Київ (3 145 грн), Маріуполь (3 040 грн), а також Харків (3035 грн) і Миколаїв (3018 грн).

Замикає список рейтингу Ужгород, де без тарифу за опалення і постачання гарячої води, комуналка – 854,5 грн.

Перед ним розташувалися Чернівці – 1 840,8 грн (без платежу за утримання будинку та поставку гарячої води) і Херсон – 2331,9 грн (без тарифу на тепло і поставку гарячої води).

Джерело: Цензор.НЕТ.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *