Що робити, якщо тягнуть до машини: на Тернопільщині поліцейські нагадують дітям правила безпечної поведінки

Що робити, якщо тягнуть до машини: на Тернопільщині поліцейські нагадують дітям правила безпечної поведінки

З червня на території Тернопільщини тривають профілактичні заходи «Безпечне літо», які покликані захистити дітей під час відпочинку. Аби надзвичайні події не змарнували канікули школярів, правоохоронці організовують з неповнолітніми повчальні зустрічі, а допомагають їм в цьому керівники об’єднання співмешканців багатоквартирних будинків.

Про це повідомили у відділі комунікації ГУ НПУ в області.

Через складну епідеміологічну ситуацію юні мешканці області не мали змоги провести канікули в літніх таборах, тому більшість з них самостійно, допоки батьки на роботі, організовують своє дозвілля. Поліцейські нагадали правила безпечної поведінки.

– Збираємо діток на дитячих майданчиках та розповідаємо, як правильно себе поводити під час карантину, наголошуємо, яка поведінка вже вважається протиправною та про відповідальність неповнолітніх перед Законом, – розповів старший інспектор відділу ювенальної превенції ГУНП в Тернопільській області Микола Подлецький.
Патрульні поліцейські нагадали малечі елементарні, але дуже важливі правила поведінки в побуті, залишаючись вдома без дорослих:

– Пояснюємо, чому не слід відчиняти двері незнайомим людям, гратися з електроприладами відчиняти вікна та вилазити на підвіконня виходити на балкон, – розказав старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Тернопільській області Ігор Івасів.

Добре знає, що незнайомцям не можна довіряти, другокласниця  Анастасія Чапльовська.

– Потрібно голосно кликати на допомогу, якщо тебе захочуть посадити в машину, – каже дівчинка. – А з чужими людьми нікуди не йти і не слухати їх.

Профілактика відпочинку школярів триватиме до 31 серпня.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *