Скала-Подільська ЗОШ Борщівського району отримає підтримку від «Microsoft» та інших донорів

Скала-Подільська ЗОШ Борщівського району отримає підтримку від «Microsoft» та інших донорів

Скала-Подільська загальноосвітня школа Борщівського району на Тернопільщині стала учасником пілотного проекту для опорних шкіл України. Навчальний заклад зможе отримати ресурси на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології для того, щоб покращити якість середньої освіти дітей і з сільської місцевості. Крім того, проект має на меті підвищити ефективність використання державних коштів, що виділяються на фінансування освіти в Україні. Про це повідомили у прес-службі ТОДА.

Проект був започаткований Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки та став можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких: уряд США, «Western NIS Enterprise Fund», а також компанія «Майкрософт Україна».

Відбір шкіл-учасників проводився незалежними представниками проекту за участі міжнародних донорів, фонду «Western NIS Enterprise Fund» та Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID). Перевага надавалася школам, які, в рамках оптимізації, буде укрупнено за рахунок малоформатних шкіл. Таким чином, учні з сільської місцевості отримають можливість здобути якісну середню освіту, що стане базою для подальшого навчання і кар’єрного росту.

Всього відібрано по одній школі у кожній області.

1 вересня 2016 року оновлені навчальні заклади радо вітатимуть своїх школярів .

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *