Спортивні ігри, запальні мелодії, гарний настрій від старого до малого: село Вікторівка на Тернопільщині відзначило свій День (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Багатими на приємні емоції були цьогорічні Зелені свята для жителів Вікторівки. Уже традиційно тут відзначили День рідного села.

18

Після Святої Літургії у храмі Святого Миколая, яку відслужив місцевий парох о.Володимир Коротницький, учасники свята вирушили до культурно-спортивного комплексу, який щороку, завдяки старанням голови місцевого фермерського господарства «Вікторія-92» Петра Пеляка, збільшується новими спорудами, майданчиками.

Духовний гімн «Боже, великий, єдиний» у виконанні церковного хору прозвучав, як благословення на добре і вдале проведення заходу.

Щиро вітали зі святом своїх односельців та гостей ініціатор і незмінний меценат заходу – голова ФГ «Вікторія-92» Петро Пеляк, сільський голова Віра Коропецька, голова районної ради і житель Вікторівки – Петро Репела, голова райдержадміністрації Василь Вітровий.

19

Приємною несподіванкою стало вручення Петру Пеляку ордена «За волонтерську діяльність» від «Самооборони Козівщини». Бо, направду, керівник «Вікторії-92» дуже багато допомагає учасникам АТО, які захищають мир на сході України. І серед  односельців є учасники АТО, яких, після повернення зі служби на сході, працевлаштував у своєму господарстві. Також парох села о.Володимир вручив Петру Івановичу  ще одну заслужену нагороду –  орден рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня за заслуги з відродження духовності України та утвердження Помісної Української православної церкви.

15

Вікторівка – одне з кращих спортивних сіл України. З нагоди свята тут провели ще й 21-шу спартакіаду. Прапор України підняв капітан команди переможців ХХ ювілейної спартакіади, учасник АТО Степан Назарків. До Дня села встановили дитячий майданчик та «Парк вуличних тренажерів», адже  кожного року до проведення спартакіади Петро Пеляк дарує односельцям чергову споруду для занять спортом. Так поступово зростає і зміцнюється інфраструктура села.

14

13

На прихильників спорту чекали захоплюючі ігри та змагання з волейболу, тенісу, футболу, перетягування линви, баскетболу і армреслінгу, учасниками яких були команди Вікторівки – представники усіх вікових груп від школярів до ветеранів спорту. Усі вони, як переможці та учасники були нагороджені грамотами, кубками та цінними призами від мецената – ФГ «Вікторія-92».

На Дні села також відбулася презентація одразу двох книг, які нещодавно побачили світ завдяки старанням і фінансовій підтримці Петра Пеляка. Це – збірка поезій «Я поділюсь краплинкою тепла» Ганни Назарків та історико-публіцистичний нарис «Життя і долі» Івана Дуфенюка. Крім того, при допомозі Петра Івановича було додатково додруковано збірочку віршів для дітей Ганни Назарків «Сонячне зайчатко», яка вийшла у 2014 році. Адже упродовж цих трьох років у Вікторівці народилися нові маленькі жителі і цю книжечку додрукували спеціально для них.

23

У дарунок для талановитих авторів та учасників заходу пролунала пісня «Музика рідного дому» у виконанні Світланки Пеляк.

Упродовж усього святкового спекотного дня, насиченого різноманітними подіями, глядачів чекали частування смачним холодним квасом і морозивом, а також іншими наїдками і напитками, якими люб’язно пригощало фермерське господарство «Вікторія-92».

21

Увечері на всіх чекала надзвичайно цікава концертна програма. Уміло переплелися пісні, танці, гуморески, уривки із книги «Життя і долі» та вірші зі збірок «Я поділюсь краплинкою тепла» і «Сонячне зайчатко» у виконанні місцевих артистів та гостей свята – співаків Марії та Руслани Гулей, Світлани Пеляк, Юлі Тичинської, Юліти та Ангеліни Гуменних, Владислава Бичка, Олі Масири; читців Софійки Пеляк, Артемчика Гулея, Світланки Пеляк, Юлії Мартинюк, Зоряни Бондаренко, Тані Терлич, Ірини Сверлюк, Юлії Цюприк, Аліни Сверлюк, Олександри Сваток; гумориста Олега Дядьо, танцюристів різних вікових груп під керівництвом Алли Коваль, а також танцюристки-солістки Каріни Схаб; гостей свята – гумориста, члена обласного літоб’єднання при Національній спілці письменників України Мирона Юрчака, викладача Козівської школи мистецтв Ірини Зерук, Заслуженого діяча мистецтв України Юрія Футуйми, саксофоніста Василя Карапулька.

Родзинкою свята і завершальним його акордом був виступ вікторівчанки, талановитої співачки  Людмили Матвіїв. А потім на жителів села і їх гостей чекала святкова дискотека.

  • 16
  • 17
  • 20
  • 22
  • 24
  • 25
  • 26
  • 12

Оля ПОПАДЮК.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *