Тернопільщина відправить у Сватове на Луганщину шифер, цвяхи і харчі

Тернопільщина відправить у Сватове на Луганщину шифер, цвяхи і харчі

Тернопільщина відправить постраждалим від вибуху в Сватовому на Луганщині гуманітарну допомогу.
– До нас надійшло звернення першого заступника глави адміністрації Президента України щодо надання гуманітарної допомоги постраждалим, – розповів заступник голови Тернопільської ОДА Віктор Шумада. – Наближається зима, тому маємо допомогти у відновленні інфраструктури міста.
З обласного матеріального резерву виконавчому комітету Сватівської міської ради Тернопільщина передасть будівельні матеріали, зокрема шифер, цвяхи, руберойд. З обласного управління матеріального резерву управління ДСНС в області для перевезення матеріальних запасів буде виділено дизельне паливо.
Також з Тернопільщини відправлять продукти харчування.
Нагадаємо, ввечері 29 жовтня в місті Сватове на Луганщині здетонувало близько трьох з половиною тисяч тонн боєприпасів, які зберігалися на території польового складу артилерійського озброєння Міністерства оборони.
У результаті вибухової хвилі та розривів снарядів постраждали близько тисячі приватних та 47 багатоквартирних будинків. Чотири приватних будинки практично повністю знищені в результаті прямого попадання снарядів.
Також постраждала низка соціальних об’єктів, в тому числі 3 школи, 3 дитячих садочки, школа мистецтв, міська рада, школа-інтернат для дітей з вадами слуху, районна лікарня.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *