Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна виграла спринтерську гонку на етапі Кубка світу в Канаді

У Кенморі (Канада) завершилася жіноча спринтерська гонка етапу Кубка світу з біатлону в якій перемогу здобула українка Олена Підгрушна, повідомляє офіційний сайт змагань. Українка подолала дистанцію за 19 хвилин 56,9 секунди. Спортсменка, крім швидкого проходження дистанції, також була бездоганною на вогневих рубежах – не допустила жодного промаху.

Для Олени Підгрушної ця нагорода стала третьою у нинішньому сезоні в індивідуальних гонках. Раніше вона посіла 3-е місце в індивідуальній гонці і 3-е місце – у спринті на етапі Кубка світу в Остерсунді (Швеція).

Друге місце в цій гонці здобула Крістіна Гузік з Польщі (7,5 секунди відставання, 0 промахів), третє – італійка Доротея Вієрер (+12,5 сек, 1).

Також до десяткиу найсильніших потрапила Ірина Варвинець, яка жодного разу не промахнулася на вогневих рубежах, але по швидкості відстала від переможниці на 34,3 секунди – 8-е місце.