Тернопільська міліція заперечила, що у Ніч гніву попалили справи проти чиновників

Тернопільська міліція заперечила, що у Ніч гніву попалили справи проти чиновників

Уже неодноразово журналісти піднімали тему, пов’язану зі знищенням низки резонансних кримінальних проваджень під час так званої Ночі гніву в Тернополі. Представники ЗМІ висловлюють занепокоєння, що документи могли згоріти  на догоду високопосадовцям.

У тернопільській міліції заперечили, що у Ніч гніву попалили справи проти чиновників. У відомстві запевнили, що «вони вже розслідувані та закриті».

«Уже неодноразово журналісти піднімали тему, пов’язану зі знищенням низки резонансних кримінальних проваджень під час так званої ночі гніву в Тернополі. Представники мас-медіа висловлюють занепокоєння, що документи могли, начебто, згоріти на догоду високопосадовцям. Про це йшлося у нещодавніх статтях «Які справи про діяння Сергія Надала певно згоріли у Ніч Гніву» та «В Надала обкрадали навіть дітей», – повідомляє прес-служба УМВС України в Тернопільській області.

Зокрема, йшлося про кримінальне провадження, порушене 27 грудня 2012 року щодо зловживань під час благоустрою бульвару Данила Галицького. Також повідомлялося, що зникла справа від 18 травня 2013 року щодо зловживань посадовців під час проведення тендера на закупівлю молокопродуктів.

«За фактами публікацій проведена перевірка. Встановлено, що матеріали по кримінальних провадженнях не були знищені, усі документи є в наявності. Співробітники слідчого відділу провели повне та об’єктивне розслідування обох справ. Були опитані свідки, вилучалась бухгалтерська документація. Також проведені перевірки із залученням спеціалістів Державної фінансової інспекції у Тернопільській області», – йдеться у повідомленні.

У результаті проведених слідчих дій, додали у відомстві, кримінальні провадження закрито на підставі п.2 ч.1. ст. 284 КПК України.

Нагадаємо, 18 лютого Тернопіль охопили масові протести. Невідомі особи розтрощили та підпалили приміщення обласної та міської міліції, обласної прокуратури, здійснили напад на суд і СБУ.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *