Тернопільська міськрада виділила 18 млн грн на утримання професійно-технічних училищ

Тернопільська міськрада виділила 18 млн грн на утримання професійно-технічних училищ

Кошти на потреби та утримання професійно-технічних училищ у Тернополі відтепер виділятимуть з міського бюджету. Таке рішення у 2016 році прийняли на загальнодержавному рівні. Про це повідомляє прес-служба мерії.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, загалом у місті працює п’ять ПТУ та технічний коледж. Серед дітей, які навчаються у цих навчальних закладах, лише 24 відсотки тернополян, а решта – з ближніх сіл та інших міст.

Відтак, за словами Сергія Надала, гроші на це мала б виділяти також і обласна рада, проте наразі відомо, що звідти кошти не надійшли, тому міськрада перша виділила на утримання училищ 18 мільйонів гривень.

«Витратами на утримання таких професійно-технічних училищ в Тернополі мають займатися в обласній раді, оскільки там навчаються діти зі всієї області. До речі, саме це дало додаткове фінансування, їм залишили 10 відсотків податку на прибуток і вони мали б фінансувати ці установи. На даний час обласною радою нічого не профінансовано і тому ми виділили кошти, – зазначив Сергій Надал. – Загалом, для того, щоб протягом року  утримувати училища, для міста потрібно витратити 85 мільйонів гривень. Це величезна сума, тому наразі виділено 18 мільйонів. Це якраз та сума, яка припадає на тернопільських студентів».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *