Тернопільська спортсменка Олена Підгрушна відіграла 30 секунд на останньому колі й забезпечила збірній України срібло естафети в Преск-Айлі

Тернопільська спортсменка Олена Підгрушна відіграла 30 секунд на останньому колі й забезпечила збірній України срібло естафети в Преск-Айлі

У суботу, 13 лютого, у США на 8-му етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча естафета. Гонку перенесли з неділі з-за складних погодних умов. Про це повідомила «Газета по-українськи».

Ірина Варвинець чудово провела свій етап і передала естафету Наталії Бурдизі з другим результатом. Екс-росіянка спробувала підтримати швидкість задану збірною Швейцарії, але не розрахувала свої сили. Українка приїхала на стрільбище першою, але тричі промахнулася, затрималася на 35 секунд і відкотилася на шосту позицію. На стійці Наталія реабілітувалася, показавши хорошу швидкість і змогла відправити Юлію Джиму в гонку четвертою.

25-річна киянка чудово пробігла свою частину змагань, зробивши лише один промах і скоротивши відставання від лідера до 20 секунд.

Олена Підгрушна, яка завершувала естафету, не змогла порадувати вболівальників точністю на лежанні, зробивши три зайвих постріли.

Заключна стійка стала справжньою драмою. Лідируюча Росія пішла на два штрафних кола, і в наших біатлоністок з’явився шанс на медаль. Незважаючи на те, що Олена знову три рази промахнулася й пішла зі стрільбища, маючи +58 секунд, у лідера збірної України на останньому колі вийшло відіграти 30 секунд і добути срібло.

1. Чехія (1 + 14) 1: 07: 11.0
2. Україна (0 + 12) +25.2
3. Німеччина (1 + 7) +25.4
4. Польща (0 + 7) +26.0
5. Італія (1 + 12) +47.5
6. Франція (1 + 13) +48.2
7. Росія (2 + 8) +53.2
8. Швеція (0 + 5) +55.7

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *