Тернопільські депутати не відмовилися від державної компенсації на житло, крім одного (СПИСОК)

Тернопільські депутати не відмовилися від державної компенсації на житло, крім одного (СПИСОК)

У грудні 2015 року 177 народних депутатів отримали компенсації на оренду житла або винаймання готельного номера. Відповідний список оприлюднений на сайті Верховної Ради.

35827-5

35827-6

35827-7

35827-8

Серед депутатів, які отримали компенсацію, – імена бізнесменів з мільйонними доходами, таких як Олександр Вілкул, Дмитро і Михайло Добкіни, Михайло Ланьо, пише «Українська правда».

Також у списку є віце-спікер Верховної Ради Андрій Парубій, депутати Юрій Береза, Євген Дейд, Михайло Гаврилюк; члени БПП – екс-глава Нацбанку Степан Кубів, депутати Єгор Фірсов, Руслан Сольвар, Валерій Пацкан; глава фракції Самопоміч Олег Березюк; депутат від Радикальної партії Олена Кошелєва та інші.

Крім того, компенсацію отримав екс-регіонал, член депутатської групи Відродження Станіслав Берьозкін, який посів 38 місце в рейтингу «Forbes» – «100 найбагатших-2015».

Народні обранці від Тернопільщини – Микола Люшняк, Тарас Пастух, Олег Барна, Тарас Юрик, Ігор Побер також не відмовилися від державної компенсації на житло. Винятком став Роман Заставний.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *