Тернопільські діти створювали малюнки та живопис на протипожежну і техногенну тематику (ФОТО)

З метою формування у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій, добровільним пожежним товариством України спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека» проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка та живопису на протипожежну і техногенну тематику. Про це повідомили у прес-службі Управління ДСНС України в Тернопільській області.

Метою конкурсу є розвиток творчих здібностей дітей, їх художньо-естетичне виховання, формування культури поводження з вогнем та залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам. Проведення такого заходу також сприяє формуванню громадського світогляду та громадської позиції підростаючого покоління у сфері пожежної та техногенної безпеки, навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій та залучення дітей і молоді до вивчення історії ДСНС України та Добровільного пожежного товариства України.

4 3

4 березня на території Тернопільського міського відділу ДСНС України у Тернопільській області підвели підсумки першого міського та районного етапів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну і техногенну тематику, який тривав з 1 лютого по 1 березня 2016 року.

Його учасниками стали учні та студенти навчальних закладів міста Тернополя та району, віком від 6 до 18 років. Усього на розгляд журі були представлені 22 малюнки і творчі роботи. Після їх огляду визначено переможців у трьох вікових категоріях: від 6 до 10, від 11до 14 та від 15 до 18 років.

2При оцінюванні судді враховували оригінальність ідеї, яскравість і виразність роботи, повноту розкриття теми, глибину та обсяг теоретичної та практичної підготовки, якість самостійної роботи, рівень професійно-орієнтованих знань, умінь і навичок.

Кращі роботи відібрані для участі в другому, обласному, етапі конкурсу.

Перед проведенням церемонії відзначення кращих робіт працівники ДСНС ознайомили присутніх з технічними можливостями пожежно-рятувальної техніки та обладнання. Їм розповіли, яким чином вогнеборці долають пожежу, ліквідовують наслідки дорожньо-транспортної пригоди чи природного лиха. Оповідь супроводжувалася демонстрацією спорядження рятувальників. Найактивнішими виявились хлопці, вони прагнули не лише роздивитися спеціальне обладнання вогнеборців, а й спробувати його в дії. Зокрема, юнаки під пильним наглядом рятувальників пускали воду з пожежного рукава та ліквідовували умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

У підсумку всі учасники конкурсу, залишились задоволені та отримали безліч позитивних вражень.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *