Тернопільські медики зібрали книги для дітей зі Сходу

Тернопільські медики зібрали книги для дітей зі Сходу

Викладачі і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського в рамках акції «Українську книгу Донбасу!» зібрали 218 видань, з яких 100 розраховані для вихованців дитячих садочків.

Усі книги були передані працівникам Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, зокрема заступнику директора з наукової роботи та інформатизації Галині Польовій та завідувачу відділу міського абонементу Тетяні Ковальковій, повідомляють у прес-службі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Нагадаємо, що акція тривала з 1 по 30 квітня цього року. Україномовні книги для дітей та молоді Сходу України студенти та викладачі могли приносити щодня упродовж цього часу в аудиторію №3-А адміністративного корпусу ТДМУ з 15.30 до 16.30.

В медуніверситеті досить активно відгукнулися на цю акцію. Наприклад, завідувач кафедри мiкробiологiї, вiрусологiї та імунології професор Сергій Климнюк передав 23 томи творів Івана Франка. Викладачі приносили домашні книги, а також спеціально купували нову сучасну літературу. Зокрема активно долучилися ректор університету, професор Михайло Корда, представники таких кафедр: фармакології з клінічною фармакологією; анатомiї людини; патологiчної анатомiї з секцiйним курсом та судовою медициною; медичної біохімії; медичної біоетики і деонтології; філософії та суспільних дисциплін; українознавства.

Уся зібрана література буде передана у дитячі садочки, школи та інші навчальні заклади Донеччини та Луганщини. Сподіваємося, що книги зіграють важливу роль у вихованні майбутніх патріотів України.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *