Тернопільським медикам додатково на виплату зарплати виділили більше 6 млн грн, а освітянам – понад 4 млн грн

Тернопільським медикам додатково на виплату зарплати виділили більше 6 млн грн, а освітянам – понад 4 млн грн

На черговому засіданні виконавчого комітету внесено зміни до бюджету Тернополя, зокрема виділено додаткові кошти на виплату заробітної плати працівникам освіти у розмірі більше 6 млн грн та працівникам медичної галузі – понад 4 млн грн. Також виділено кошти на проведення місцевих виборів. Про це повідомили у прес-службі мерії.

«У зв’язку із завершенням виконання робіт управлінням ЖКГ та економією коштів, додатково направлено на капітальний ремонт дворів 1 млн 430 тис грн, – розповів міський голова Сергій Надал. – На облаштування та здійснення ремонтних робіт ДНЗ №3 (новостворений садочок на вул. Юності) виділено майже 900 тис грн, а також передбачено кошти на ремонти приміщень у школі №8».

Також буде освітлено спортивні майданчики у парках міста та передбачені кошти на облаштування вуличних тренажерів у парках «Топільче» і «Національного відродження».

Автор
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    Василь

    Про виділені кошти на зарплату. Доки влада та провладні автори таких публікацій будуть БРЕХАТИ всьому народу? Коштів як не було в районах, так і їх нема. Голу ставку одержали вчителі, лікарі і то за системою оплати минулого року. Та ПОДАВІТЬСЯ ВИ, злодії провладні, своїми подачками. Всі ви заслуговуєте СМЕРТІ, і то з муками, так, як ви мучите свій народ. Так, народ терпить, але це триватиме не довго.

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *