Тернополем ходив “Миколай у погонах” (ФОТО)

Із привітаннями до дня Святого Миколая завітали правоохоронці до підшефних Тернопільського обласного дитячого комунального будинку для дітей шкільного типу. Вже багато років керівництво Головного управління Національної поліції в області піклується про дітей цього навчального закладу й радує їх своєю увагою. Не став винятком і цей святковий день.

 

11

З очікуваним подарунком  – кінопроектром до учнів навчального закладу прийшли заступник начальника ГУНП в області  Руслан Балик та працівники управління кадрового забезпечення. Гостей в погонах радо зустрічали усі 17 вихованців дитбудинку. До такої очікуваної та приємної зустрічі з правоохоронцями вони готувалися заздалегідь.

Хлопчики та дівчатка поділилися з гостями передноворічним настроєм та влаштували святковий концерт.  Діти співали пісні про Миколая-Чудотворця, танцювали та розповідали вірші. Гості аплодували та щиро дякували за подарований концерт.

3 2

– Нехай Святий Миколай оберігає вас, дарує здоров’я, щастя, радість та надію. Хай  віра в добро і чудеса супроводжує вас скрізь протягом усього життя, а ми в свою чергу старатимемось виконати ваші побажання,- привітав дітей Руслан Балик.

Виконуюча обов’язки керівника закладу Галина Гриньків від імені усіх працівників та учнів інтернату висловила подяку шефам-правоохоронцям за такі необхідні  подарунки й щиру увагу до потреб вихованців закладу.

СК Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *