Тернополяни завезли на Схід бронежилети та синьо-жовті прапори

Тернополяни завезли на Схід бронежилети та синьо-жовті прапори

Активісти ГО «Автомайдан Тернопіль» Дмитро Гайдуцький, Роман Саган і представник Тернопільської міської ради Микола Сивирин 11-12 травня вдруге побували на сході України. Вони завезли бійцям спеціальної роти патрульної служби управління внутрішніх справ Тернопільщини  шоломи, бронежилети, наколінники, прилади нічного бачення, утеплені куртки та взуття.

avto

Дорога до містечка Ізюм Харківської області, де розташована база дислокації тернопільських правоохоронців, була довгою і доволі напруженою. На автошляхах побільшало блокпостів і посилився контроль. Мікроавтобус автомайданівців перевіряли тричі працівники міліції та служби безпеки, ще кілька разів зупиняли на блокпостах. Дізнавшись, куди зібралися тернополяни, були надзвичайно здивовані. Коли ж хлопці казали, що їдуть вже вдруге, були просто шоковані.

– Було приємно, що на дорогах ми бачили більше української символіки, потужних і гарно обладнаних блокпостів, – розповідає Микола Сивирин. – Складається враження, що Україна нарешті усвідомила, що відбувається, громадськість та правоохоронні органи почали краще співпрацювати. А от при в’їзді в Харків є білборд, присвячений Григорію Распутіну. Дивує, як таке може бути в українському місті сьогодні.

Натомість у місті Ізюм, який розташований за 30 кілометрів від Слов’янська, 9 травня на пагорбі встановили великий український прапор величиною близько 5 метрів і шириною 2 метри, який видно ще за кілька кілометрів до в’їзду у місто, на стовпах – синьо-жовта символіка.

avtom

Автомайданівці урочисто передали тернопільським бійцям три національних стяги для того, щоб вони могли виставити їх на блокпостах.

– Також ми завезли нашим хлопцям шоломи класу «Сокіл», бронежилети четвертого класу, прилади нічного бачення, бушлати, берці, додаткові броньовані пластини для шоломів, біноклі, ліхтарики, наколінники, талони на пальне, продукти харчування , – розповідає голова ГО «Автомайдан Тернопіль» Дмитро Гайдуцький. – Натомість командир роти на знак вдячності подарував нам раритетний Кобзар, виданий у 1912 році. Правоохоронці передавали щире «спасибі» всім тернополянам, які не забувають про них і намагаються допомогти всім, чим можуть. Хлопці казали, що жоден регіон не підтримує так своїх бійців, як Тернопільщина.

avtoma

Юля ТОМЧИШИН.

Автор

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *