У бюджеті Тернопільщини побільшало грошей

У бюджеті Тернопільщини побільшало грошей

За січень – серпень 2015 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 921,2 млн гривень власних доходів, план виконано на 118,7 відсотка. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 263,3 млн гривень, або на 40 відсотків. Річний план доходів загального фонду, затверджений місцевими радами виконано на 75,2 відсотків.

Про це повідомив директор департаменту фінансів Тернопільської облдержадміністрації Степан Скибиляк під час скайп-наради, яку голова ОДА Степан Барна провів із головами РДА 14 вересня.

«Виконання забезпечено по всіх основних видах податків та зборів. Виконання загального  фонду понад 105 відсотків до плану забезпечили 577 місцевих бюджетів (91,2% ), з них 254 виконали річний план. За 2015 рік до загального фонду очікуються надходження в сумі 1374,8 млн гривень, що на 251,5 млн гривень більше затвердженого плану”, – зазначив Степан Скибиляк.

Кабінетом Міністрів України схвалено проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” (щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати) та внесено його на розгляд Верховної Ради України. Вказаними змінами області додатково передбачено:

— 48,3 млн гривень освітньої субвенції;
— 34,1 млн гривень медичної субвенції;
— 6,5 млн гривень субвенції на підготовку робітничих кадрів;
— 34,3 млн гривень на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства;
— 2,1 млн гривень на тверде паливо та скраплений газ;
— 0,5 млн гривень на виплату соціальної допомоги на дітей-сиріт у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *