У школах Тернополя встановили «тривожні кнопки» (ФОТО) 

У школах Тернополя встановили «тривожні кнопки» (ФОТО) 

Питання безпечного перебування дітей у навчальних закладах є важливим та актуальним сьогодні. Вже майже рік безпеку у 35-ти школах Тернополя забезпечує управління державної служби охорони.

28

Батьки кожної дитини хочуть, аби їх малеча, перебуваючи в навчальному закладі, отримувала не лише знання та вміння, а й була захищена від будь-яких злочинних проявів, повідомили в УДСО при УМВС України в Тернопільській області.

«Сьогодні важка ситуація в країні і політична, і економічна. Практично йде відкрита війна, – сказав директор ТНВК ЗОШ – економічний ліцей №9 ім. І. Блажкевич Григорій Рибак. – Ми повинні бути готові до будь-яких дій, до будь-яких людей: чи це сепаратисти, чи інші сторонні люди. У випадку надзвичайної ситуації можемо передати цю інформацію через тривожну кнопку в органи внутрішніх справ, і вони за лічені хвилини приїжджають і проводять роботу».

Випадків, коли необхідна швидка та якісна допомога правоохоронців, стає дедалі більше. У школах частіше за все причиною для виклику групи затримання ДСО стають не самі школярі, а сторонні особи, які опинилися на території навчального закладу.

26

Сьогодні «тривожна кнопка» – один із найефективніших засобів захисту та максимально швидкого реагування правоохоронців. Встановлення системи дає змогу не лише гарантувати безпеку вихованців та педагогічного колективу навчального закладу, а й вберегти їх від хуліганських дій та уникнути кримінальних правопорушень.

«Державна служба охорони за сприяння міськради провела монтаж сигналізації та встановила тривожні кнопки у всіх 35 школах Тернополя. Цей захід був спрямований на те, аби захистити здоров’я і життя наших дітей, гарантувати безпеку як педагогічного складу, так і відвідувачів, які перебувають під час навчального процесу в школах. Також цей захід спрямований на збереження майна дітей та викладацького складу. Тривожна кнопка необхідна, щоб діти почували себе спокійно, щоб батьки, віддаючи дітей до школи, знали: вони  в цілковитій безпеці», – розповів Олексій Дзюра, начальник центру технічної охорони УДСО при УМВС в Тернопільській області.

Після спрацювання «тривожної кнопки» за кілька хвилин на місце виклику приїжджає озброєний та фізично підготовлений наряд групи затримання Державної служби охорони та відновлює правопорядок у навчальному закладі.

Оля СЛОБУСЬ.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *