У школах Тернополя завтра відновлять навчання

У школах Тернополя завтра відновлять навчання

Навчання у школах Тернополя буде відновлене 3 лютого. Про це повідомили у міській раді під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді.

Наразі у Тернополі спостерігається різке падіння кількості хворих на грип, хоч у області йде ріст захворювання. Очільник міста Сергій Надал переконаний, що такого результату місту вдалось досягти завдяки вчасному оголошенню карантину.

  • Ситуація залишається складною, проте, беручи до уваги, що сьогодні знизилися показники захворюваності, спеціальна комісія рекомендує розпочати навчання у школах, – розповідає заступник міського голови Леонід Бицюра. – Навчальні заклади будуть проводити детальний збір інформації щодо відсутніх під час навчального процесу дітей із зазначенням причини. Попри відновлення навчання, медичні заклади та санепідстанція продовжать моніторити ситуацію щодо захворюваності у Тернополі, адже загалом ситуація залишається нестабільною, а по усій Україні спостерігається підвищення показників рівня захворюваності на ГРВІ.

Відпрацьовувати тернопільські школярі за пропущені навчальні дні будуть п’ять днів весняних канікул, 6 та 20 лютого, 5 та 12 березня. Інший навчальний матеріал буде відпрацьований додатковими уроками та більшим обсягом матеріалу.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *