У Теребовлі відкрили відремонтоване відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг (ФОТО)

У Теребовлі відкрили відремонтоване відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг (ФОТО)

DSC_9197

Кошти на його облаштування виділила і Тернопільська обласна рада.

Священнослужителі освятили приміщення, де відтепер  надаватимуть інформаційні, соціальні, психологічні послуги, проводитимуть заняття з лікувальної фізкультури для старших людей та людей з особливими потребами. Також тут діятиме і клуб активного довголіття.

«Рівень розвитку суспільства визначається кількома  показниками. Серед них – ставлення до дітей та старших людей. Теребовлянська об’єднана територіальна громада якраз є прикладом того, як потрібно дбати про ці категорії населення. Ви перші в Україні почали створювати центри культури та дозвілля, у яких основний акцент робиться саме на розвиток юного покоління . І це стало можливим завдяки  реформам з децентралізації. Кошти на облаштування таких центрів виділяються і з місцевого бюджету, і з тих, що надійшли  з державного бюджету для розвитку громади, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. –  Водночас Теребовлянська громада є активною і у пошуку  інших джерел фінансування для вирішення вкрай важливих питань. І, власне, ремонт приміщення цього  відділення Територіального центру надання соціальних послуг уже для  старших людей – є таким прикладом. Він здійснений  у рамках обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування, у якому взяла участь Теребовлянська об’єднана громада. Тернопільська обласна рада виділила на реалізацію проекту майже 60 тисяч гривень. Відтепер тут, у комфортних у мовах,  мають можливість отримувати різноманітні послуги  люди старшого віку та громадяни з обмеженими можливостями, які проживають у громаді».

Частину необхідного обладнання для  повноцінної діяльності центру надали і представники товариства Червоного Хреста  Німеччини та Польщі.

Голова Теребовлянської об’єднаної громади Сергій Поперечний наголосив на тому, що турбота про людей похилого віку є одним з тих завдань, які потрібно вирішувати щоденно.

DSC_9201

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *