У тернопільському училищі шиють маскувальні костюми та прапори для зони АТО

У тернопільському училищі шиють маскувальні костюми та прапори для зони АТО

Уже більше року учні Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму шиють одяг на передову. Маскувальні костюми, білизну, українські прапори дівчата виготовляють на практичних заняттях. У такий спосіб вдосконалюють свої навички і допомагають фронту.

IMG_2148

Колектив училища охоче відгукнувся на прохання волонтерів допомогти виготовити маскувальні костюми та пошити полотнища Прапора України.

Майстри виробничого навчання О.В. Ващишин, В.В. Давидова, Ж.С. Діхтяр, С. К. Романів, І.З. Суп., М.П. Янчук, О. П. Макух разом з учнями 3 і 4 курсів – майбутніми кравцями та закрійниками розпочали роботу.

IMG_2146

– Шиємо маскувальну форму переважно на практичних заняттях, – розповідає майстер виробничого навчання Інна Суп. – Завдяки спонсорам було закуплено майже шістсот метрів тканини. В основному шиємо маскувальні халати. Також виготовляємо маскувальні сітки та деякий одяг для військових. Уже готові костюми волонтери передають у зону АТО.

IMG_2129

До речі, у закладі навчаються діти, в сім’ях яких є полеглі на війні рідні і близькі. Тому все, що стосується військового конфлікту на Сході України, для них особливо болюче.
Дівчата зізнаються, докладають усіх сил і старань, аби пошити якісні речі. Сподіваються, вони стануть у пригоді хлопцям, які захищають Україну у зоні АТО.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *