У Тернополі пенсіонер міліції Марія Чубатюк подарувала вихованцям обласного навчально-реабілітаційного центру спортивні тренажери (ФОТО)

Особливим дітям – особлива увага. За роки діяльності Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру добрими друзями і помічниками закладу стали міліціонери. От і цього першовересня люди у формі прийшли привітати його вихованців із Днем знань, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

PM824image004

Співробітники управління кадрового забезпечення обласної міліції побажали школярам легкого і сповненого нових відкриттів навчального року, цікавих занять, а найголовніше міцного здоров’я, адже навчаються в центрі діти з наслідками поліомієліту і церебральним паралічем.

Добрими словами гості не обмежилися. Пенсіонер міліції Тернопільщини Марія Чубатюк передала у користування хлопчикам і дівчаткам два спортивні тренажери.

«Знаю, що дітям із такими діагнозами надзвичайно важливо займатися спортом, розвиватися фізично, – розповіла пані Марія. – Рух для них це чи не найкращі ліки. Тому і вирішила зробити вихованцям закладу такий подарунок, щоб вони займалися, поправляли своє здоров’я».

Дітлахам дарунок до вподоби й вони пообіцяли старанно займатися на нових тренажерах.

«Дякую, що кожного року провідуєте нас і оновлюєте наш спортивний зал, – каже восьмикласник Арсен. – Ваш подарунок дуже корисний, завдяки заняттям на тренажерах ми зможемо стати сильнішими».

Співробітники управління кадрового забезпечення обласної міліції, які тренують правоохоронців, пообіцяли вихованцям центру допомогти скласти оптимальну програму фізичних навантажень

«Знаю, що багато з вас займаються спортом, – звернувся до вихованців закладу начальник сектору професійної підготовки УКЗ УМВС України в Тернопільській області Олексій Криворучко, – тому запрошую вас у наш міліцейський спортзал. Думаю вам буде цікаво і корисно там позайматися».

За підтримку і співпрацю правоохоронцям подякувала директор навчально-реабілітаційного центру Ірина Король.

PM768image002

PM691image003

PM226image005

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *