У Тернополі польські науковці діляться досвідом популяризації науки

У Тернополі польські науковці діляться досвідом популяризації науки

Семінар для учасників проекту «Наукові пікніки в Україні – Scientific Fun»  триває у Фундації «Справа Патріарха Йосифа».

IMG_20150926_085718

Участь у ньому беруть представники Польщі, 13 областей України та навчальних закладів Тернополя.

Ключовими питаннями обговорення є співпраця України та Польщі в рамках реалізації «Наукових пікніків»; Клуби Молодого Винахідника, їх мета і завдання; досвід роботи Центрів України тощо.

Учасники заходу мають можливість поділитися досвідом організації і проведення «Наукових пікніків», інших заходів такого типу.

«Вже третій рік поспіль ми проводимо у Тернополі «Наукові пікніки», і цей проект отримав значну підтримку у нашому місті і області, – зауважила координатор проекту у Тернополі Христина Білінська. – Тому виникла ідея, як можна, так би мовити, продовжити життя проекту у інших формах. Це можна зробити через впровадження Центрів Науки, Клубів винахідника. Такі заклади дуже популярні у Польщі. Наші колеги мають можливість поділитися з нами досвідом їх впровадження».

Як зазначила представник Центру науки  «Коперник»  у Варшаві Беата Змієвська –Гловацька, «Наукові пікніки» у Польщі дуже популярні.

«Їх особливість у тому, що експериментами цікавляться люди, які не мають відношення до науки, – констатує вона. – Головна мета таких пікніків – показати, що наука – це круто!».

Нагадаємо, 27 вересня на Театральному майдані Тернополя втретє відбудуться «Наукові пікніки». Близько 500 дослідів з природничих наук продемонструють учасники з 40 команд. Триватиме захід з 12:00 до 18:00 год.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *