У Тернополі школярів навчають поводитися зі зброєю

У Тернополі школярів навчають поводитися зі зброєю

У Тернополі триває реалізація соціального проекту «Дике поле», у рамках якого школярів старших класів і коледжів міста навчатимуть культури поводження з холодною та вогнепальною зброєю.

Як розповідає організатор проекту Микола Більчук, навчання уже розпочалися у школі допризовної підготовки міста і учням заняття дуже подобаються.

«У нас заплановано провести комплексні заняття з питань культури поводження зі зброєю, ознайомлення з юридичними, психологічними та технічними нормам. Будемо поєднувати теорію, практику та намагатимемося залучити всіх старшокласників міста, а згодом і студентів», – каже Микола Більчук.

Зазначимо, що більше року в Тернополі діє військово-патріотичний вишкіл «Захисти свій дім». У рамках цієї громадської ініціативи проходили первинну військову та тактико-медичну підготовку представники добровольчих батальйонів, медики, журналісти, які потім відбували в зону проведення антитерористичної операції. Саме інструкторський склад цього вишколу розпочав соціальний проект «Дике поле», у рамках якого згодом буде відкрита школа ножового бою.

Проект реалізовується за підтримки Тернопільської міської ради.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *