В Росії оштрафували користувача соцмереж за мультфільм про Дональда Дака

В Росії оштрафували користувача соцмереж за мультфільм про Дональда Дака

Російський суд визнав правопорушниками двох користувачів соцмережі через аудіозаписи групи “ХорСС” та антигітлерівський мультфільм про Дональда Дака. Про це інформує “5 канал”.

“Прокуратурою міста Северськ проведена перевірка за інформацією УФСБ Росії по Томській області про розміщення в мережі інтернет екстремістських матеріалів”, – повідомила прокуратура Томської області.

Причиною перевірки стали пісні “Арійська честь” та “White Power”, записані російським панк-рок гуртом “ХорСС”. Ще один “екстреміст” мав необережність зберегти у себе на сторінці в соцмережі знятий у 1942 році студією Уолта Діснея мультфільм, у якому висміюється Третій рейх. За сюжетом, Дональду Даку сниться, що він – нацист, та згодом він прокидається у США і радіє.

За результатами перевірки прокурор порушив відносно громадян справи про адміністративні правопорушення за статтею 20.29 КоАП РФ (виробництво і розповсюдження екстремістських матеріалів). Постановами судді Сіверського міського суду на правопорушників накладено адміністративний штраф у розмірі 3 тис. Рублів кожному. Прокуратура зазначає, що вони можуть оскаржити ці рішення.

Джерело: 5 канал

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *