Вірні УГКЦ Тернопільщини передали військовим у зону АТО понад 60 тисяч вареників (ФОТО)

Вірні УГКЦ Тернопільщини передали військовим у зону АТО понад 60 тисяч вареників (ФОТО)

Цими днями вірні парафій Великоберезовицького деканату Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ під керівництвом о.-декана Василя Брони організували волонтерську допомогу добровольчому батальйону, який несе бойове чергування в Авдіївці. Про це повідомили у прес-службі Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

q1

Громади вірних передали в зону АТО понад 60 тисяч вареників та велику кількість продуктів харчування. Також діти шкіл сіл Буцнів і Острів виготовили вітальні листівки та подарунки із національною символікою.

В акції взяли участь греко-католицькі громади смт. Велика Березовиця (парафія Вознесіння, св. Володимира, свв. Бориса та Гліба), с. Буцнів, с. Острів, с. Середини, с. Мар’янівка, с. Йосипівна, с. Прошова, с. Скоморохи, с. Велика Лука, с. Миролюбівка та с. Настасів, а також семінаристи Тернопільської духовної семінарії.

Андрій Дупак, боєць Української Добровольчої Армії, транспортував допомогу до адресатів. Була зроблена зупинка у Новомихайлівці, де він передав частину продуктів українським військовим, які там несуть бойове чергування.

q4

q3

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *