Як отримати британський диплом, не виходячи з дому

Як отримати британський диплом, не виходячи з дому

Останнім часом дистанційна освіта набуває все більшої популярності: ще в 2014 році Google оприлюднив найчастіші запити, що стосувалися вищої освіти – виявилося, що люди більш зацікавлені в онлайн-курсах, ніж у відвідуванні університетських кампусів, пише Studway. Що ж таке дистанційне навчання за кордоном? 

Що таке дистанційна освіта

Розгадка у назві – дистанційна освіта дає можливість навчатися не в стінах університету, а вдома, за екраном власного комп’ютера. За допомогою Інтернету ти можеш переглядати відео-лекції, спілкуватися з педагогами й однокурсниками та завантажувати навчальні матеріали.

Типи дистанційної освіти

1. Курси, що пропонують університети. Зазвичай вони проходять повністю онлайн, хоча деякі заклади дають студентам можливість особисто зустрітися з викладачами й однокурсниками. Інший варіант – вся робота буде відбуватися в мережі, студентам потрібно зустрічатися лише під час іспитів. Ще існує так зване blended learning (змішане навчання) – поєднання звичайних лекцій та навчання онлайн.

2. MOOC (massive open online courses). Завдяки коротким відкритим онлайн-курсам навчання стало легшим і доступнішим. Втім, МООС не можуть замінити повноцінні навчальні програми, тому в цій статті ми зосередимося саме на університетських курсах.

roboche-misce

Дистанційна освіта: Англія

1. Ліверпульський університет/The University of Liverpool

Державний університет, член Russell Group – асоціації державних ВНЗ, які активно займаються дослідницькою роботою.

Ліверпульський університет пропонує 35 онлайн-програм: з інформаційних технологій, менеджменту, психології. Всі вони розроблені в кооперації з Laureate Online Education:інтернаціональною мережею вищих навчальних закладів. Дипломи за онлайн-навчання мають таку ж цінність, як і звичайні та широко визнаються в світі.

Щоб почати свою дистанційну освіту у Ліверпульському університеті, потрібно буде заповнити форму, виплатити внесок та надати супровідні документи. Крім цього, закордонним студентам необхідно буде підтвердити свій рівень володіння англійською мовою. Ще більше інформації про вступ можна знайти на сайті.

2. Університет Англія Раскін/Anglia Ruskin University

Один із найбільших університетів східної Англії: тут здобувають освіту близько 40 000 студентів. Крім цього, заклад може похвалитися колосальною кількістю випускників із різних держав – 85 000 зі 177 країн світу.

Англія Раскін пропонує величезну кількість онлайн-курсів з бізнесу, технологій, фінансів та інших предметів – обери той, що подобається тобі, та реєструйся! Спершу необхідно заповнити онлайн-форму, завантажити копії своїх академічних здобутків, професійні рекомендації та інші документи. Вступ в університет доволі заплутаний, тому краще скористатися гайдом, що покроково пояснює весь процес.

98464

3. Відкритий університет/Open University

Університет був заснований ще у 1969 році, і з цього часу більше 2 мільйонів людей з різних країн здобули тут освіту. Наразі у Відкритому університеті навчається близько 10 000 закордонних студентів.

Виш пропонує велику кількість онлайн-курсів. Щоб вступити, потрібно вибрати курс, кваліфікацію, зареєструватися та оплатити навчання. Також доведеться підтвердити рівень англійської мови.Цікаво, що у 2014 році заклад був на третьому місці у ТОП-запитах в Google, а це щось та означає.

Джерело: СвітUA

Автор
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    Грэг

    ,,.Цікаво, що у 2014 році заклад був на третьому місці у ТОП-запитах в Google, а це щось та означає.” — Это может, также, означать, что он самый дешевый и нетребовательный.

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *