З Бучача відправили в Артемівськ машину для бійців АТО

З Бучача відправили в Артемівськ машину для бійців АТО

Отець Ігор Атаманюк,  священник церкви Св.Петра та Павла м. Бучач освятив машину УАЗ, котру передали бучацьким волонтерам працівники Бучацького міжрайонного управління водного господарства для бійців в зону АТО.

Важливо відзначити, що, як сказав керівник Бучацького міжрайонного управління водного господарства Кулина Богдан Миколайович, допомога воїнам АТО для працівників цієї установи є справою честі. Вони постійно заготовляють та відправляють через тернопільських та бучацьких волонтерів продукти харчування, бо мають за приклад начальника обласного Управління водних ресурсів Т.Я. Капусту, котрий кожну нараду починає із запитання: що ви зробили для наших хлопців в АТО? Тож в 2015 році віддали на потреби Української армії бульдозери ДТ-75. Тепер власними силами зробили поточний ремонт автомобіля. Волонтери допомогли придбати акумулятор і взяли на себе зобов’язання передати це авто туди, де його найбільше потребують – на передову.

Дивлячись на цих скромних людей, які так щиро допомагають боронити Україну, вкотре розумієш силу слів «згинуть наші вороженьки, як роса на сонці. Запануєм і ми браття у своїй сторонці!»… Тільки хтось на це сподівається лежачи на бамбетлі, а хтось, кує свою свободу власними руками.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *