З війни до Тернополя повернувся зведений загін правоохоронців (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Зі Сходу До постійного місця дислокації повернулися співробітники поліції Тернопільщини. Зустрічати хлопців прийшли керівники поліції, рідні, друзі та колеги, інформує СК ГУНП в Тернопільській області.
-Вітаю вас вдома, зичу, аби ви успішно пройшли атестацію і ніколи не шкодували про те, що своє життя пов’язали з правоохоронною службою, – привітав захисників заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Олег Ляхович.

3 2

У зоні АТО поліцейські були два місяці. Зі слів заступника начальника Тернопільського відділення поліції Анатолія Стельмащука, за цей час хлопці проявили себе якнайкраще, незважаючи, що майже всі їхали на Схід вперше.

-За сумлінне виконання обов’язків наш загін отримав подяки від місцевих керівників поліції та штабу АТО, – розповів Анатолій Стельмащук.

6 5

Основні завдання, які виконували наші бійці на Сході – забезпечення громадського порядку на територіях, підконтрольних українській владі, несення служби на блок постах, забезпечення безпеки стратегічно важливих об’єктів, допомога  колегам з місцевих відділів поліції у боротьбі зі злочинністю, а також серйозні завдання у зоні розмежування.

-Якщо виникне така потреба, – зазначив Анатолій Стельмащук,- ми готові повернутися на Схід.

Поліцейські вдячні волонтерам та керівництву Головного управління Національної поліції за підтримку та забезпечення. Кажуть, потреби ні у продуктах харчування, ні в обмундируванні не було.


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *