Жителя Бучаччини засудили за вбивство вітчима до 12 років позбавлення волі

Жителя Бучаччини засудили за вбивство вітчима до 12 років позбавлення волі

Прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Бучацького району, який обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство) та його знайомого – у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.396 КК України (приховування злочину). Про це повідомили у п рес-служб іпрокуратури Тернопільської області .

У суді доведено, що житель Бучаччини розпивав спиртні напої з вітчимом та знайомим у житловому будинку. На ґрунті особистих неприязних відносин між родичами виник конфлікт, під час якого пасинок спричинив вітчиму численні удари руками та ногами в ділянку голови та тулуба, від яких той помер.

Щоб уникнути відповідальності та приховати сліди злочину, житель Бучаччини разом і з товаришем витягли тіло вбитого чоловіка з будинку й закопали його на городі. Після цього обвинувачені викинули сумочку з особистими документами потерпілого на горище , спалили довіреність на користування автомобілем, а саму легківку відігнали від господарства і протягом кількох днів намагались продати її стороннім особам на території Бучацького та Монастириського районів, аж допоки не були затримані працівниками міліції.

Вироком Чортківського районного суду жителя Бучацького району засуджено за вбивство вітчима до 12 років позбавлення волі, а його товариша за приховування злочину – до двох років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку два роки.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *