Жителя Шумська, який збив «Мерседесом» на смерть велосипедист а, – батька чотирьох дітей – засудили на 7 років

Жителя Шумська, який збив «Мерседесом» на смерть велосипедист а, – батька чотирьох дітей – засудили на 7 років

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення стосовно мешканця Шумська за фактом вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого). Про це повідомили у п рес-служб і прокуратури Тернопільської області .

Прокурор довів у суді, що 16 лютого 2016 року, близько 20 .00 год ини, житель районного центру, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля «Мерседес-Бенц», скоїв злочин – наїзд на велосипедиста на вул. Українській у м. Шумськ. Від завданих травм потерпілий помер відразу на місці ДТП .
З а вироком районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.2 ст. 286 КК України та призначено йому покарання – 7 років позбавлення волі із позбавленням права керування всіма видами транспортних засобів на строк три роки.

Також у суді задоволено позови про стягнення по 200 тисяч моральної шкоди на користь кожного із чотирьох дітей загиблого, та двох стареньких батьків, які були на його утриманні.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *