Зміни до генплану Тернополя приймають із залученням громадськості

Зміни до генплану Тернополя приймають із залученням громадськості

У міській раді Тернополя відбулось засідання погоджувальної комісії щодо розгляду внесення змін до Генерального плану міста. Комісія скликана, щоб прийняти певні рішення у спірних пропозиціях громадськості щодо змін у генплан. Загалом у склад комісії входить 55 тернополян. Переважна більшість це представники громадськості, також є профільні спеціалісти та архітектори. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської мерії.

«Генплан – це перспектива розвитку міста, від якого залежить не лише будівництво житлових споруд, але й розвиток соціальної інфраструктури, інженерних мереж та інших важливих об’єктів, – сказав міський голова Сергій Надал. – Попередній генеральний план був прийнятий шість років тому, за цей час місто розвивалося, крім того, відбулося чимало змін у законодавстві та у державно-будівельних нормах, які необхідно врахувати у Генеральному плані».

Нагадаємо, що на початку 2015 року міська рада звернулась до спеціалізованого державного інституту «Діпромісто» у місті Київ, щоб фахівці внесли необхідні зміни до генплану міста. Опісля депутати звернулись до тернополян надавати свої пропозиції щодо змін до генерального плану. Усі пропозиції передали в інститут «Діпромісто» та підготовили проект змін до генплану міста.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *