З поліцейськими, яких вперше призначено на посади в різних підрозділах ОВС спілкувалися представники Головного управління Нацполіції краю. Мета зустрічі – аби молоді спеціалісти змогли пізнати, як краще адаптуватися в поліції та у своїй роботі загалом.
Новопризначені працівники ювенальної превенції, дільничні офіцери, слідчі, поліцейські сектору реагування патрульної поліції, які ще й року не пропрацювали в правоохоронній системі мали змогу поспілкуватися з кадровиками та психологами.
До присутніх у залі звернувся заступник начальника ГУНП в Тернопільській області, Олег Ляхович. Він висловив слова вдячності правоохоронцям, які свідомо пов’язали своє життя зі службою в органах внутрішніх справ.
– Я впевнений, що ви не пошкодуєте про свій вибір та обрану вами професію, – запевнив заступник начальника ГУНП.
Про проблеми адаптації молодого поліцейського розповів керівник служби психологічного забезпечення Михайло Козюк.
– На початковому етапі проходження служби, у новоприйнятого працівника формуються базові практичні навики, відбувається пристосування до колективу, його традицій, – зазначив психолог. – Важливо вчасно діагностувати проблеми психологічної готовності до несення служби, проводити індивідуальні консультації та тренінгові вправи.
Окрім цього всім присутнім наголосили про правила етичної поведінки поліцейських в колективі, нагадали й про дотримання службової дисципліни й обов’язковому удосконаленні вивченні чинного законодавства України.
Оперуповноважений Тернопільського відділу поліції, Віталій Миколишин, розповів, що мріяв одягнути форму поліцейського з дитинства. Свою кар’єру в правоохоронних органах розпочав з посади дільничного офіцера поліції, а вже згодом зрозумів, що його робота – допомогти громадянам, які потерпіли від різного роду кримінальних злочинів.
– На мою думку, саме завдяки роботі поліцейських на вулицях завжди пануватиме закон та порядок, – підсумував молодий правоохоронець.