Безпечно ходити вулицею Спортивною можуть тільки спортсмени

Безпечно ходити вулицею Спортивною можуть тільки спортсмени

Інші тутешні мешканці ламають і руки, і ноги

Днями у наших поштових скриньках з’явилася інформація від нашого депутата Петра Ландяка, з якої я дізнався, що він зробив подання на сесію міської ради, згідно з яким у міському бюджеті на цей рік було передбачено кошти на ремонт вулиці Спортивної

Нарешті! Нарешті у нашому місті з’явилася газета, яка не боїться називати речі своїми іменами, правдиво висвітлює події, а  особливо проблеми, яких у нас, хоч греблю гати. Ось і я вирішила саме вам написати про наболіле.

Мешкаю в одному з будинків, який розташований вздовж вулиці Спортивної, яка уже набила всім нам добрячу оскомину. Неодноразово мешканці нашого будинку за адресою проспект Злуки, 29 зверталися до мерії з проханням відремонтувати дорогу, якою під час дощів ні пройти, ні проїхати. Болото по вуха, а калабані такі, що не допоможуть і гумові чоботи. Взимку тут взагалі коїться щось неймовірне: машини буксують, люди ламають руки і ноги. Неодноразово про цю проблему писали місцеві газети, напівзруйновану вулицю показували по телевізору, але міська влада прикидається сліпою та глухою і абсолютно не реагує ні на наші звернення, ні на критику у засобах масової інформації.

Днями у наших поштових скриньках з’явилася інформація від нашого депутата Петра Ландяка, з якої я дізнався, що він зробив подання на сесію міської ради, згідно з яким у міському бюджеті на цей рік було передбачено кошти на ремонт вулиці Спортивної, яка проходить під нашими вікнами. Однак, як стверджує депутат, це не означає, що її  цьогоріч таки відремонтують. Адже, за його словами, керівництво міськради розпоряджається коштами, так би мовити, у ручному режимі. Звичайно ж, першочергово гроші надходять на округи, закріплені за лояльними до влади депутатами, а не за тими, хто цю владу постійно критикує.

Дуже добре, що наше місто планують перетворити у привабливий туристичний центр, але не треба забувати, що туристи ходитимуть не лише центральною частиною та набережною, а й іншими вулицями міста. А ще, спілкуватимуться з людьми і дізнаватимуться правду-матінку про те, що вони думають про місцеву владу. Гріш ціна тоді усім цим пустопорожнім балачкам про віртуальне благополуччя.

З повагою Валентин ПРОЦЮК.

 Мешкаю в одному з будинків, який розташований вздовж вулиці Спортивної, яка уже набила всім нам добрячу оскомину

Автор
Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *