Футбол Тернопільщини: «Дністер» у центральному матчі туру переміг «Медобори»

Минулої неділі, 12 травня, у Зеленому відбувся центральний матч другого туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року. Зустрілися друга та третя команди за підсумками 2023 року – місцеві «Медобори» приймали заліщицький «Дністер».

Про це повідомляє АФТ.

Обидва голи у матчі були забиті в другому таймі. Долю матчу було вирішено за п’ять хвилин у проміжку між 55 та 60-ю хвилинами. Спершу, після позиційної помилки захисників зеленян, лівий півзахисник «Дністра» Іван Городинський пройшов по лівому флангу та виконав прострільну передачу на ближню стійку, звідки м’яч у ворота переправив форвард гостей Назар Процик (0:1). А за п’ять хвилин, після розіграшу кутового та подачі від Тараса Червонецького, ударом головою ворота «Медоборів» вразив вже сам Іван Городинський (0:2)…

***

«Медобори» (Зелене) – «Дністер» (Заліщики) – 0:2 (0:0)

12 травня. Зелене. Сільський стадіон. 200 гл. +12 град.

Арбітр – Владислав Русанюк (Тернопіль),асистенти – Денис Кіцкай (Бучач), Олег Печенюк (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Михайло Чайковський (Тернопіль).

«Медобори»: Чуба, Бойчук, С. Клекот, Коломієць, Лук’янов, Заставецький, Павлусь (Тихоліз, 70), Кандибал (Паламар, 60), Полянчук-к, Симчук, Когут (Гуменюк ,14 (Любінський, 80). Запасний: Бадло.

«Дністер»: Попович, Геник (Чемерейко, 79), Сороцький, Тракало-к, Давидюк, Шишигін, Бобик, Городинцький (Головачук, 60), Червонецький (Левицький, 88), Білик (Ландяк, 60), Процик. Заміна: Кузняк, Садовський, Стрільчук.

Голи: Назар Процик (55), Іван Городинський (60).

Попереджені: Олег Чемерейко (83), Олег Тракало (86).