На Тернопільщині надходження митних платежів зросли майже на 57 відсотків

На Тернопільщині надходження митних платежів зросли майже на 57 відсотків

У липні цього року учасниками зовнішньоекономічної діяльності області перераховано до державного бюджету України 80,8 млн грн, що на 29,3 млн грн більше за аналогічний період минулого року. Про це повідомили у відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Зокрема, на 57 млн грн зросли платежі податку на додану вартість, 6,4 млн грн мита. Також перераховано 14,9 млн грн додаткового імпортного збору, 1,6 млн грн акцизного податку та 700 тис грн плати за виконання митних формальностей.

Основними товарами, при митному оформленні яких сплачено найбільше митних платежів, були мінеральні та хімічні добрива, машини та механізми для збирання, обмолоту сільськогосподарських культур.

За словами начальника Тернопільської митниці ДФС Володимира Марцинюка, однією із основних причин збільшення надходжень, порівняно з минулим звітним періодом, стала активізація ввозу сільськогосподарської техніки та комплектуючих до неї – усього при імпорті даного товару сплачено 12,0 млн грн або 14,9 відсотка від усієї перерахованої суми. Також у липні спостерігалося ввезення значних об’ємів мінеральних добрив – сплачено 11,9 млн грн або 14,7 відсотка від усієї перерахованої суми.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *