Європейська рада розпочинає переговори про вступ України та Молдови до ЄС

Європейська рада розпочинає переговори про вступ України та Молдови до ЄС

14 грудня відбувся саміт країн-членів ЄС. Ввечері стало відомо про позитивне рішення для України та Молдови. Йдеться про початок переговорів щодо вступу до Євросоюзу.

Ввечері 14 грудня глава Європейської Ради Шарль Мішель приніс гарну вістку українцям. Він зазначив, що стартували переговори щодо вступу нашої держави до Європейського Союзу. Цьому він присвятив свій твіт у мережі X.

«Ми хочемо підтримати Україну, це дуже потужний політичний сигнал та рішення для українського народу», – наголосив Шарль Мішель, спілкуючись із журналістами.

Володимир Зеленський відреагував на радісну для України та всіх українців звістку: «Перемога України. Перемога всієї Європи. Перемога, яка мотивує, надихає та зміцнює».

Президент України також подякував усім, хто працював над тим, щоб це сталося. І тим, хто допомагав. Та привітав кожного українця з цим днем. А також – Молдову та Майю Санду.

«Історію творять ті, хто не втомлюється боротися за свободу», – зазначив він. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що історія твориться на наших очах.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *