Студентка ЗУНУ – фіналістка Всеукраїнського конкурсу есеїстики «Україно-казахський діалог: від Тараса Шевченка до «Юрти незламності»

Студентка ЗУНУ – фіналістка Всеукраїнського конкурсу есеїстики «Україно-казахський діалог: від Тараса Шевченка до «Юрти незламності»

Студентка кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, яка навчається за освітньою програмою «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», Василина Ватащак перемогла у Всеукраїнському конкурсі есеїстики «Україно-казахський діалог: від Тараса Шевченка до «Юрти незламності»».

Конкурс організований Українсько-тюркським центром за підтримки народного депутата України, голови депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Казахстан Сергія Нагорняка та приурочений до Дня незалежності Казахстану, який відзначається 16 грудня.

Василина Ватащак поділилася своїми враженнями: «Мені поталанило взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есеїстики: «Україно-казахський діалог: від Тараса Шевченка до «Юрти незламності»» й стати фіналісткою. Я охоче взялася за написання есе, оскільки вважаю, що «Юрта незламності» є важливим геополітичним проєктом культурної дипломатії.

Мене давно цікавили відносини між Україною та Казахстаном, я багато читала про непросту історію Казахстану і це основа причина моєї участі у цьому конкурсі. Мені цікаво дізнатися більше про сучасні відносини між нашими країнами, подальшу перспективу, спільні проєкти, відмінності та спільні риси між менталітетом народів обох держав.

Я вважаю, що найважливішою темою зараз є війна в Україні, отже будь-яка підтримка зі сторони інших країн – це вагомий крок, що наближає нас до перемоги. Допомога Казахстану є неоціненною, тому ми повинні віддати належне казахам за їхню підтримку в такі непрості для нас часи.

Я написала про «Юрту незламності», адже вважаю цей проєкт дуже корисним з двох причин. Насамперед – це допомога українцям. Друга, проте не менш важлива причина – це безпосередньо відносини України та Казахстану. Співпраця держав може зміцнитися завдяки небайдужості громадян Казахстану.

Щиро дякую організаторам та журі за високу оцінку мого есе. Мені дуже приємно. І я щиро рада, що змогла проявити себе завдяки цьому конкурсу».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *